0212 297 56 12

 

0532 328 27 97

Piyalepaşa mah. Fatih sultan cad. no: 150 K:2 D:3

Firmamız;1992 yılında kurulduğundan bu güne kadar her zaman daha  kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir. Ayrıca, endüstriyel ve konfor

 amaçlı Split klima, iklimlendirme sistemleri, soğutma (CHİLLER) sistemleri, hassas kontrollü klimalar, soğuk oda grupları, laboratuar sistemleri, telekomünikasyon klimaları ve bu soğutma sistemleri ile koordineli çalışan mekanik tesisatlarda;  proje mühendislik hizmetlerini, acil arıza tespitini, müdahalesini,  koruyucu periyodik bakım hizmetini sağlamaktadır.

 

NİLKA KLİMA; "yok" ve "olmaz"  kelimelerini düşüncelerden silmiştir, Müşterilerimize kurumsal kimlik bilinci ile teknolojik gelişmeler paralelinde uzmanlık ve kadrolaştırma gerektiren teknik hizmeti;  doğru yönde araştırma yapıp,  açık ve net bilgilendirme sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışarak, işini seven,  her türlü teknik bilgi ve donanıma sahip,  kalifiye olan yeterli  sayıda personeli istihdam ederek tam zamanlı ve kesintisiz hizmeti sağlamaktadır.

 

NİLKA KLİMA,  satış ve pazarlama güçlerini yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarla birleştirip kaliteli hizmet anlayışında sürekliliği sağlama çabasındadır. NİLKA KLİMA yerli ve yabancı çözüm  ortaklarıyla yapmış olduğu çalışmalar sonucunda, standartlara uygun çözümler oluşturmaya ve yenilikler sunmaya devam etmektedir.

İkinci el klima, chiller servisi, yaprak buz makinesi, havalandırma sistemleri, hijyenik klima

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

NİLKA KLİMA Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir