Manisa

Manisa, Muradiye Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi içinde 2.000m2’lik bir tesiste araç buzdolabı üretimi yapılmaktadır. Araç buzdolabına ait tüm parçalar bu tesiste üretilmektedir; Thermoform şekil verme, plastik kesim işlemleri, soğutma sistemi, Poliüretanlı Gövde, saç aksamlar, final montaj ve Kalite kontrol işlemleri bu tesisimizde yapılmaktadır.

 

 

Standard ürünlerin dışında, Farklı müşteriler ve pazarlar için de 3 Boyutlu Tasarım ve Prototip yapma olanaklarımız olduğundan, her türlü araç buzdolabı talebine cevap verebilmekteyiz. Buzdolabı sektöründe 23 yıllık Yeni Ürün Geliştirme ve Ar-ge Tecrübemiz bulunmaktadır. Dünya’da belli başlı markalar için Japonya, Almanya, İngiltere, Norveç ve İtalya pazarları için değişik zamanlarda yeni ürünler geliştirilmiş ve pazara sunulmuştur.

Yeni geliştirilen araç buzdolapları ile ilgili olarak, 5°C ile 55°C dış ortam sıcaklıklarında performans ve dayanıklılık deneyleri yapılabilmektedir. Bu nedenle tüm araç buzdolabı ürünlerine 2 yıl Garanti standard olarak verilmektedir.

            Hedeflerimiz;

Ülkemize yüksek katma değerli yeni araç buzdolabı ürünleri kazandırarak, ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet etmek, ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Aynı zamanda, çalışanlarımızın da yaratılan yüksek katma değerden faydalanmasını sağlamak.

Kendimizi geliştirerek, Dünya ölçeğinde araç buzdolabı pazarında hiç geliştirilmemiş yeni ürünler yaratarak söz sahibi yapmak.

Tüm yeni ürün tasarımlarında, enerji verimliliği yüksek ürünler tasarlayarak &

araç, buzdolabı, araç buzdolabı, oto buzdolabı, araç buzdolabı, araba buzdolabı, karavan buzdolabı,

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Ninkasi Araç Buzdolabı Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir