03423714442

 

05327384470

Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP

Nizam evden eve nakliyat 2005 yılında Gaziantep'de kurulmuştur. Nizam evden eve taşımacılık profesyonel ve yüksek kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Gaziantep evden eve taşımacılık da elektrikli eşyaları, mobilyaları sökmek ve tekrar yeni yerine montaj etmek için teknik personelimiz mevcuttur. 
Eşyalarınız özenle koruyucu ambalajlara sarılarak evden eve nakliyat aracımıza yüklenir. Koruyucu ambalajlarımız modern, güncel araçlardır.
Firmamıza ait asansörlü evden eve taşımacılık araçları mevcuttur. Evinizin bulunduğu binanın 1.katından 25. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık yapabilmekteyiz.
Nizam evden eve taşımacılık merkez ofis Karataş mahallesi eski itfaiye binası şimdiki Polis Karakolu karşısı uğur çarşı altındadır. Firmamız 2005 yılından beridir oluşturduğu Güvenilir Gaziantep evden eve taşımacılık firması ünvanını yükselterek faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamızın Sahip olduğu belgeler;
K3 Ulaştırma Bakanlığı Evden Eve Taşımacılık Yetki Belgesi
Vergi Mükellefi
Şahinbey Belediyesi İşyeri Açma Belgesi
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kaydı
Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil Belgesi
Src Sürücü Belgeleri

Nizam evden eve taşımacılık kurumsal yapıda bir nakliyat firmasıdır. Her evden eve taşımacılık işimizde yüksek kalite hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı personellerimiz özenle ambalajlamaktadır. Ambalaj da havalı pat pat diye tabir edilen modern ambalaj malzemelerini kullanıyoruz. Yüksek kaliteli hizmetimizin evden eve taşımacılık fiyatlarını uygun tutuyoruz.

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Nizam Evden Eve Nakliyat Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir