05346036888

 

05346036888

Çeltikçi Mah. Timur Sok. No:36 Aydın / Söke

Aydın / Söke’de üniversite öğrencilerine ve ihtiyacı olan herkese uygun Yurt,Apart,Rezidans ve Kiralık Evleri en kolay ve hızlı yoldan bulmanıza yardımcı oluyoruz. Sayfamız 22 Kasım 2016 Tarihinde kurulmuş ve 2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılında 60’ın üzerinde Söke Kız Yurdu , Erkek Öğrenci Yurdu, Apart ve Rezidanslara kaydını sağlamıştır.

 

Amacımız Söke’mizi tanımayan ilk defa gelen öğrecilerimize rehberlik etmek ve onları sıcak yuvalarına yerleştirmek.

 

Öğrencilerin sadece barınacak yerlerine rehberlik yapmakla kalmayıp onlara gezip görebilecekleri, vakit harcayacakları, spor aktivitelerini gerçekleştirecekleri, 21 ana katagori ve toplamda 80 katagori’de sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

2017 yılında “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan sokedeyurtapart.com, geçen süreçteSöke’de bulunan tüm firmaları, haberleri, ilanları, etkinlikleri ve Söke hakkında daha bir çok şeyi Dünya’ya ve Türkiye’ye tanıtmak, Ve Söke’de en büyük ve en gelişmiş Öğrenci Rehberi olmayı hedeflemiştir.

 

2017 yılında Şubat ayında çalışmalara başlamış olan SÖKE’DE YURT APART 150’yi aşkın firma tanıtımı ile kısa sürede sesini duyurmuş ve “SİZ DE SÖKE’DE YURT APART SAYESİNDE
İŞLERİNİ BÜYÜTENLERDEN OLUN” sloganı ile büyük bir hızla büyümeye devam etmektedir.

 

5 kişilik ekibi ile 7/24 çalışan destek operasyonunu sürdüren ve sürekli güncellemer ile en gelişmiş hizmeti sizlere sunarak ve kend

yurt ,apart,rezidans

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Söke Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir