08508405871

Sahrayı Cedit Mahallesi

Online alışverişin arttığı bu günlerde kişiler internetten kolayca alışveriş yapabiliyorlar. Müşteri satıcı yüz yüze olmadığı için de belli bir sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bunlardan en yaygın olanı da ödeme yapıldıktan sonra ürünün müşterilere gönderilmemesidir. Ürünleri satın alan kişiler bu şüpheyle yaklaşmalarını normal karşılamaktayız. Peki diğer platformlardan bizim farkımız ne?

Ürünlerimizin hepsi tester ürünlerdir. Ürünlerimizin tamamında barkod bulunmaktadır bu şekilde sorgulama yapabilirsiniz. 7/24 Whatsapp hattımızdan sorunlarınızı ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Teknik ekibimiz size en hızlı şekilde cevap verecektir. Satışlar direk olarak üreticiden alındığı için fiyatlara ek olarak komisyon konulmaz. Bu yüzden piyasada en uygun fiyattan satılmaktadır. SSL güvenlik sertifikası ile alışverişleriniz tamamen güvendedir. Platformumuz her türlü saldırıya karşı üst düzey korunmaktadır. Diğer sitelerde olduğu gibi kapanma veya ulaşılmama durumu asla olmaz. Kredi kartı ödeme yöntemimiz Shopier ortaklığı ile yapıldığı için tamamen güvenilir yöntemlerle yapılmaktadır. Bilgileriniz saklanmaz, farklı yerlerde kullanılmaz. İade koşullarında geçerli olduğu sürece bütün ürünleri iade alabiliyoruz.

Genel olarak bu sorularınızın cevabını kısaca anlatmaya çalıştık. Sizlerin de bu konuda aklınıza takılan sorularınızı sorabilirsiniz. Sitemizde mevcut Whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Tester Parfüm Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir