0 342 215 25 69

 

0549 590 27 07

İncilipınar Mahallesi Muammer Aksoy Bulvarı Sever İş Merkezi Kat:5 No:506 Şehitkamil/GAZİANTEP

2017 yılında kurulan şirketimiz, "Muhasebe" ve "İnsan Kaynakları" departmanlarının yeni nesil ihtiyaçlara uygun olarak gelişmesine katkı sağlar. Rekabetin gerekliliğinden yola çıkan çalışma anlayışımız; farklılığın bilgi birikimi olduğuna vurgu yapar. Firmamız; KOBİ'lerin geliştirilebilmesi, belirlenen hedeflere ulaşması ve şirketlerin gelecek nesillere aktarılması için gerekli alanlarda danışmanlık hizmetli sunar.

Kurum ve bireyler için özgün çözümler üreten yönetim anlayışımız, eğitim ve gelişime katkı sağlar. Sunduğumuz eğitim ve danışmanlık hizmetleri, kurum ihtiyaçlarına özel olarak belirlenir ve projelendirilir. Kendi alanında deneyimli, kariyer sahibi ve yeniliklerden haberdar olan eğitim kadromuz, çağdaş bir platformda hizmet sunar.

Şirketlerin kurumsal bir kimlik kazanması ve iş kollarının mevcut yönetmelikler kapsamında başarıya ulaşması için hazırladığımız eğitim programları, eğitim ve danışmanlık konularında sürdürülür.

Danışmanlık hizmetlerimiz; belirlenen program ve proje kapsamında ihtiyaca uygun olarak sürdürülür. Mevzuat bilgilendirmeleri ve çözüm önerileri hizmetlerimizin en önemli ayrıntısıdır.

Misyonumuz

 "Bilgi Güçtür" felsefesinden ilham alan kadrolarımız, doğru ve kaliteli bilgiyi geniş kitlelere anlaşılır bir şekilde ulaştırmak için çalışır. Hizmet verdiğimiz firmaları talep, ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak yenilenen hizmet alanlarımız, uzman eğitimci kadrolarla pekiştirilir.

Güvenilirlik Saygınlık Etik değerlere bağlılık ve Müşteri talepleri hizmetlerimizin şekillenmesini sağlar.

 Bilgi ve teknolojiden aldığımız güç, müşteri beklentilerine odaklanır. Gelişim ve deneyimde öncü o

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Panama Danışmanlık Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir