0216 999 87 99

 

+905161690999

Yalıköy Mahallesi, Gümüş Sk No:7, 34820 Beykoz/İstanbul

Pet Okulu, profesyonel köpek eğitimi ve köpek oteli olarak 10 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet vermektedir. Pet sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik birebir eğitim ve otel seçenekleri ile başarıyı hedefleyip, uzman ekipleri ve profesyonel hizmetleri ile bir çok ünlü de isimlere hizmet vermiş bulunmaktadırlar.

Pet Okulu‘nun temel kuruluş amacı köpek sahiplerini bilinçlendirip köpeklerini yönlendirebilmeleri sağlamaktır. Sevgi ve güvenin tek adresi olarak hizmet kalitesini arttırarak devam etmektedir.

Türkiye’de köpek oteli ve köpek eğitimi hizmetleri olarak tek özel ve butik bir okul’dur. Pozitif ve profesyonel eğitim teknikleri ile köpeğinizin sosyal yaşama adapte olmasını sağlamakla kalmayıp sizi de bilgilendirir ve eğitim verir.

Köpek sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışarak bir çok başarıya imza atmışlardır. Can dostunuzun sağlığı için 24 saat boyunca hizmet verip ve ayrıca güvenlik kameraları ile izlenip güvende olmaları için profesyonel anlayış ile çalışmaktadırlar. Tesiste her zaman veteriner olup, evcil dostunuzun sağlığı her zaman ön planda tutulmaktadır.

Pet Okulu’nun hijyenik ve doğa içerisindeki tesisini kesinlikle ziyaret etmelisiniz.Can dostunuzun eğitim ve otel ihtiyaçları için merak ettiğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://petokulu.com

köpek eğitimi

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yorumlar (5)

 1. Fatih Elmacioglu

  Köpek eğitimi konusunda çok detaylı bir içerik olmuş. Elinize sağlık.

 2. ayşe kara

  Yavru köpeğimi gönderdim köpek tuvaleti eğitimi için artık hiç sorun yaşamıyorum.

 3. serkan morcan

  petokulu ile yaklaşık 3 aydır 2 köpeğim için çalışmaya başladık. temel itaat eğitimleri başarıyla sonuçlandı şimdi sırada tuvalet eğitimi ve ileri itaat eğitiminde.

 4. hatice duman

  5 Ay önce rottweiler cinsi köpek aldım. Bu cins köpeklerde agresyon eğilimi olduğu için bu güzel eğitim merkeziyle görüşüp eğitime verdik. Şu an çocuklarla bile oynuyor çok başarılılar eğitim konusunda. Çok teşekkürler ilgi ve alakadan dolayı

 5. umut

  köpeklerimi çok güzel eğittiler

petokulu Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir