05058068844

Türkiye Genel Yazılım

Sigorta takip programı olan Policetakip.Net sizler için acente poliçe takip programını sunar.

Acentelerin poliçe takip programı ihtiyacını karşılayan ve ücretsiz deneme sürümü ile test imkanı süren poliçe takip, işinizi oldukça kolaylaştırmak da.

Poliçe Takip ile poliçe takibi, günü yaklaşan poliçeleri görme, acentelre göre aylık analız, yıllık ve ayllık komisyon üretimi ve analizi görme ve bir çok yazılım kolaylığı ile yayınlandı.

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yorumlar (1)

  1. Murat

    Sigorta acentelerin yardımcı programı olan ve asp.net yazılımı ile windows tabanlı web yazılımı, sigorta takip programını sizlere sunuyor. www.policetakip.net ücretsiz deneme fırsatı ile kolay arayüz kullanımı ve bir çok sigorta türü ile aylık ve yıllık olarak üretim analizi yapmayı sizlere sunuyor. Poliçe takip.net kullanıcıları web tabanlı yazılama 7/24 saat her türlü tarayıcı ve cihazla erişe bilmeleri mümkün ola bilmektedir. Acente sigorta programının sunduğu ve sigorta acentelerin bütün ihtiyaçlarını karşıladığı teklif alma ekranı ile acenteleri birbileri ile buluşturduğu web yazılımı  Poliçe Takip.Net - Acentelerin Poliçe Takip Programı artık sizlerle. Poliçe takip programı; Sigorta acentelerinin kesilen poliçelerini telefon,ofisteki bilgisayar ve evden pc ile yönetmek ve takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sigorta takip programı excel,windows yazılım gibi diğer araçlara ihtiyaç kalmadan web tarayıcıdan ulaşmamız artık mümkün. Ücretsiz Poliçe Takip Programı deneyerek hemen kullanmaya başlaya bilir, isterseniz tam sürüme geçe bilirsiniz

Poliçe Takip Programı Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir