02125669696

 

05345458585

Altıntepsi Mahallesi, Öztekin Cd. No:18, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

İslami Organizasyon ve özel günlerde sizlere profesyonel kadro ekibimiz ile fasıl grubu,semazen grubu,mehter takımı,dini düğün organizasyonu hizmeti veren kurumsal organizasyon firmasıyız.

ilahi ekibi kiralama hizmeti veren profesyonel ilahi sanatçılarını bünyesinde bulunduran pro organizasyon İslami organizasyon firmaları arasında lider konumda hizmet vermektedir.

İlahi grubu ihtiyaçlarınıza anında cevap veren firmamız hem tüm Türkiye’de hemde İstanbul ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Sünnet organizasyonu,sünnet düğünü organizasyonları hizmeti veren Pro Organizasyon sünnet edilen çocukların eğlenceli bir vakit geçirmesini planlar. Bu planlamayı yaparken yetişkinlerinde mutluluğunu göz önünde bulundurarak çeşitli organizasyon ve eğlenceler ile sizlere hizmet vermektedir.

Dini sünnet düğünü yada İslami sünnet organizasyonu ihtiyaçlarınızda size özel çalışmalarımızla düğün organizasyonları detaylı şekilde yapılıyor.

Sünnet düğünü organizasyonu nasıl yapılır diye düşünmeyin ! Sünnet Organizasyonlarında işi Profesyonellere Bırakın..
 

Renkli semazen grubu gösterileri Sema eden semazenlerin üzerindeki semazen kostümü Mavi Sarı ve Kırmızı renklerde gösteri yapılmaktadır.

Dev organizasyonlarda hizmet veren renkli semazen grubu gösterileri Pro organizasyon Firmamızda en uygun fiyat avantajları ile.

İstanbul Renkli Semazen Grubu Gösterileri

Semazen grubumuz ister mavi sarı kırmızı beyaz mor yada siz hangi renklerde semazen isterseniz firmamız sizlere o renklerde semazen grubunu tarafınıza gönderecektir.

Türkiye ve İstanbul’un  tüm ilçelerinde hizmetimiz vardır.

Hizmetleri

semazen kiralama

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Pro Organizasyon Kiralama Hizmetleri Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir