Merkez / Kastamonu

PROJEBEĞEN.COM YAPI PROJELERİ PLATFORMU HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Gayrimenkul sektöründeki canlılık inşaat projelerinin hayata geçirilmesinde yeni bir ivmenin oluşmasını sağladı. Türkiye'de faaliyet gösteren  çok sayıda yapı firması, Türkiye'nin çok farklı bölgesinde, çok farklı kategorilerde konut projelerini hayata geçiriyor. Özellikle son yıllarda kira ödemek yerine farklı alternatifler üzerine konut   alımına yönelen müşterilerin artması, emlak projelerinin alıcılar tarafından analiz ihtiyaçları ileri derecede artmış durumda.

Geliştirilen tüm konut projelerinde alıcılar; konum, olanaklar ve özellikler derecesinde inceleme ve karşılaştırma ihtiyacı duyuyor.

Firmanın; yapımına veya satışına başladığı konut projelerinin sadece fiyat olarak değil, özellik ve lokasyon olarak da müşterilerine tanıtılmasını ve alıcı kitlesinin bilgilendirilmesini sağlamak, çoğu zaman reklam çalışması  ile sağlanmaya çalışılmakta olduğundan konut satışında oluşturulan kampanyaların müşterilere sunulması, ek bir maaliyetin ortaya  çıkmasına  neden olmaktadır.

ProjeBegen.Com' un bu süreçteki amacı, yapı firmalarının geliştirmeye başladığı projelerin daha erken sürede ve daha fazla müşteri kitlesine sunulmasını sağlamak, bunun karşılığında, alıcıların, araştırmakta olduğu yeni konutları karşılaştırma ve daha az fiyata daha uygun lokasyon, daha fazla alan, daha fazla özellik veya daha fazla oda sayısına göre arama yapma isteği, ProjeBegen.Com' un çalışma prensibini oluşturmuştur. 

PROJEBEĞEN KURUMSAL KULLANICILARA NASIL BİR HİZMET SUNUYOR?

Yapı firmalarının başlatmış olduğu konut projeleri, lokasyonu, piyasa özellikleri, olanak detayları, g

konut,emlak,gayrimenkul,projeleri

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Proje Beğen Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir