02124700479

atatürk mahallesi lale sokak no2 PROTHERM SERVİSİ Hizmetlerimiz
Vaillant olarak en yüksek ''Müşteri memnuniyetini'' amaçlayan bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en süratli servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Diğer bir söyleyişle Vaillant Türkiye aygıt sahiplerine servis hizmeti verilmesi hedefiyle hiç bir kurumu yetkilendirmemiştir. Vaillant servis hizmeti bütün yurtta özel eğitimli Vaillant personeli, teknikerler doğrulusunda verilmektedir.

Protherm hizmeti merkezden bilgisayar denetimlü, özel eğitimli,konusunda eksper teknikerler ile özel tasarlanmış yazılımlarla çevrimiçi takip edilerek 7/24 saat verilmektedir.

Protherm'ın sektörde bir ilke imza atarak kurmuş bulunduğu akıllı servis sistemi yardımıyla her servis teknikerinde tespit edilen el bilgisayarı ve printer'ı kullanarak servis teknikerlerinin tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız verileri merkeze doğru ve hemen ulaştırır.

Servis organizasyon bölümü doğrulusunda; servis teknikeri müşteriye gitmeden evvelce müşterilerimiz aranarak ideal olup olmadığı sorgulanır, şayet müşterimizin ideal olması ve evde reşit bir bireyin hazır bulunması halinde servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında tespit edilen yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile aygıtın yerinde bakım tamir prosedürünü yaparlar.

Servis hizmeti alabilmek amacıyla 444 2 888 numaralı Protherm Çözüm Merkezine ulaşabilirsiniz.

Yıllık Kombi Bakımı Esnasında Yapılan İşlemler

 Yıllık Kombi bakımı Esnasında Yapılan İşlemler
Cihazın su sızdırmazlığı denetim edilir.
Cihazın tamamı kirlilik tarafından denetim edilir.

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Protherm Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir