5337338224

Kadıpaşa mh.Konak Sk. Uysal Apt.Altı 2/B

Biz Kimiz?

Provitanya bir işletmeden ziyade her gün ilk günkü spor aşk'ı ile siz değerli spor severler ile buluşma adresimizdir.

Sizlerin en büyük sıkıntısı olan sektör den kaynaklı orijinal ürün tedariki ile doğru kullanım bilgisini sizler ile paylaşmayı her zaman iş ten önde tutmayı amaçladık.

"Diğer iş kollarımız arasında inşaat malzemeleri satışı firmamız olan "Saraçoğlu Yapı Malz.Ltd.Şti." ile Akdeniz bölgesinde 1993 yılından bu yana hizmet vermekteyiz."

Provitanya sporcu gıdaları olarak 2014 yılında eczane, spor salonları ve çeşitli spor kulüplerine toptan sporcu gıdaları satışı ile başladık.

2015 yılının mart ayında e-ticaret ve perakende mağazamızı açarak uzman kadromuz ile bilgi birikimimizi ve tecrübemizi siz değerli spor severlere orijinal ürün garantisini ön planda tutarak kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlara ve uygun ödeme koşulları ile sunmayı hedefledik.

Sporcu besinleri gibi hassas bir sektörde sağlıklı yaşam destek ürünleri ilkemizden asla ödün vermeden sürekli kendini yenileyen ve farklılık yaratan bir firma olmayı amaçladık.

Ürün Gruplarımız; Protein Tozları - Kilo ve Hacim arttırıcılar - Kreatin - Amino Asitler - Vitamin ve Mineraller - Diyet ve zayıflama ürünleri - Fitness Aksesuarları

Markalarımız;

 4 Dimension Nutrition  BigJoy  BSN  Dymatize  Grenade Nutrition  Hardline Nutrition

sporcu gıdaları, sporcu besinleri, supplement, protein tozu, karbonhidrat, amino asit, bcaa, workout

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

PROVİTANYA SPORCU GIDA ve BESİNLERİ FİTNESS MAĞAZASI Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir