5380354000

Perpa ticaret merkezi b blok kat9 1511

Web Tasarımında Özgünüz Ve İddialıyız!

Web tasarım hizmeti konusunda destek veriyor ve sizlere en özgün web site tasarımı yapıyoruz. Ekibimiz konusunda deneyimli ve birçok kurumsal web site tasarımı projesinde destek vermiş uzmanlardan oluşmaktadır.

Web site tasarımı sizin marka yüzünüz olacak ve bizler sizin markanızı en iyi şekilde tanıtabilmeniz için tasarladığımız projeler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Günümüzde birçok kişi internet kullandığı için ve ulaşmak istediği firmalara web sitelerini kullandıklarından dolayı sizlere sunduğumuz web site tasarımlarını bu doğrultuda hazırlıyoruz.

RS MEDYA olarak Sizlere verebileceğimiz hizmetler ve referanslarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yaptığımız örnek projeleri de inceleyebilir ve hepsinin özgün ve firmaya özel tasarımlar olduğunu tespit edebilirsiniz.

Ayrıca verdiğimiz web tasarım hizmetleri arasında e ticaret sitesi de bulunmaktadır. Ürünlerinizin tanıtımlarını yaparken sizler için yaptığımız tasarımların faydasının olabilmesi için elimizden geleni yapıyor ve sizlere her türlü desteği vermeye özen gösteriyoruz.

Satış öncesi verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra sizlere her zaman satış sonrasında destek veriyor ve web sitesiniz yönetiminde aksaklık yaşanması durumunda müdahale ediyor ve kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz. Sizlere projeyi teslim ettikten sonra içerik yönetimi sizin tarafınızdan yapılacaksa kolay kullanılabilir bir ara yüz ile işlerinizi kolaylaştırıyor ve içerik yönetimini sağlayacak personelinize kullanımı konusunda aktarım yapıyoruz.

Bizler için sizin markanız çok değerli! Bunun bilincinde oluşturduğumuz projeler sayesinde sizlere destek vermekten mutluluk duyuyor ve olumlu geri d&a

web tasarım firması, web tasarım

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Rs Medya Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir