0242 221 1822

 

0533 690 2982

Ünsal Mah. İnşaat Malzemecileri sitesi 5069 Sk. No 13 Kepez/Antalya

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar üretmiş olduğu bütün pencere profil ürünleri ve diğer ürünleri ile ekonomik fiyat avantajlarını müşterilerine her daim sunmuştur. Üretimini gerçekleştirdiğimiz procolor pencere profil  markası ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmıştır.
Üretimini gerçekleştirdiğimiz sera klipsi , hazır pencere , asma tavan ürünleri ile kaliteli ürünlerini , çeşitlilik ve kullanılabilir esaslılık olarak tasarlamıştır.Özellikle son yıllarda kurulan sera miktarı arttıkça müşterilerizin talepleri doğrultusunda sera klipsi üretimine hız vermekteyiz.Tasarımlarını ve piyasadaki en çok kırılma olayları göz önünde bulundurarak ürettiğimiz klips modeli tasarımları ile hataları tamamen ortadan kaldırılmıştır.Sera klipsi  ürünlerini detaylı şekilde incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.İlk olarak antalya ve kıyı bölgelerde kullanılmaya başlanılan klipsler daha sonra kullanım pratikliliği ve ekonomik çözümleri sayesinde ürün kendi kendini pazarlamıştır.

Hazır pencere ürünlerimizde ölçü usulü gelen tekliflere bize ulaşarak teklif isteyebilir ekonomik fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.Hazır pencere ürünlerimiz SENGIL şirketinin procolor markası adı altında yapılmaktadır.

1990 yılında kurulan ve 28 yıllık bir geçmişe sahip olan SENGIL PLASTİK Deneyimli uzman kadrosu ile herzaman tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

sera klipsi , hazır pencere , asma tavan ,

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

SENGIL Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir