03123404040

İvedik Organize Sanayi 1466. sokak No: 11/13 Ostim/ Yenimahalle/ANKARA

BAŞGÜLGRUP OLARAK  YENİLENEBİLİR ENERJİ ÇÖZÜMLERİ ÜRETMEK

 

BAŞGÜLGRUP Ltd.Şti. nin 1987 den bu yana başlıca amaç ve gayelerindendir.Firmamızın ilk temelleri Rahmetli babamız Hacı Mustafa BAŞGÜL tarafından 1980 yıllarında kırşehirde atılmıştır. Yıllardır firmamız enerji,yenilenebilir enerji, led aydınlatma sistemleri hususlarında,imalat, danışmanlık ,proje,mühendislik ve uygulama faaliyetlerini yürütmek ve bu konulardaki yeni teknolojileri takip etmek ve hayata geçirmektir.

 

Başgülgrup Ltd.Şti. müşterilerimizin enerji çözümleri  doğrultusunda yaşamın olduğu her yerde konutlarda, sanayi bölgelerinde, arazi koşullarında, tarla ve taşra yerleşimlerinde dağda, yaylada, kırda ,denizde enerji üretimi ve led aydınlatma konularında çözümler üretmek için yapılanmış köklü bir firmadır. Her şartlarda ihtiyaçlara cevap veren stratejik planlama yapısına sahiptir.

 

Her yıl milyonlarca ton karbon monoksit ve sanayi ve endüstriyel atıklar, diğer zehirli gazlar dünya atmosferine,yeryüzüne atılmaktadır. Hızla kirlenen çevre için uygulanabilecek en verimli enerji çözümlerini yenilenebilir enerji kaynakları olan güneş, rüzgar ve hidrolik enerji kaynakları  ile ilgili uzman kadroları ile Başgülgrup çocuklarımıza temiz, sağlıklı bir çevre ve geleceğin sağlanması için çalışmaktadır.

 

Türkiye İçin Yenilenebilir Enerji (FOTOVOLTAİK) "Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi"’’Led aydınlatma”

 

1987 yılından bu yana enerji,  sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız Türkiye’de son 10 yılda gelişen güneş enerjisinden elektrik ü

Solar Enerji, LED Aydınlatma

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

BAŞGÜL GRUP SOLAR ENERJİ & LED AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir