0 212 651 13 55

Su Aritma Dünyası Aritma Cihazları ve Gıda HizmetleriFatih Mah.Pazar caddesi ( fatih yürüyüş yolu ) No:106Bağcılar / İstanbul / TürkiyeTel : +90 (535) 081 04 04Faks : +90 (212) 640 80 65Eposta:info@aritmabakimi.com

Şirketimiz 2014 Yılında  İstanbul'da Su Arıtma Dünyası Adı altında Faliyete Başlamıştır.Su Arıtma Dünyası Tüm Arıtma Cihazları ile, niteliksiz musluk suyundan ileri teknoloji arıtma cihazları Satmakta ve Servis Hizmetleri Vermektedir.
Bugün, gerek evlerde gerekse büyük küçük tüm işyerlerinde içme suyu ihtiyacına kesin çözüm olarak her geçen gün daha da yaygınlaşan Su Arıtma Sistemleri Hızla Büyümeye Devam Etmektedir.Su Aritma Dünyası, her geçen gün artan memnun müşteri kitlesi ile kalitesini ispat etmiş, tasarım tescil patentli Ürünler  ile Sahip Olmuş Olduğu Sektörel Sertifikaları ile benzersiz, değişik müşteri taleplerine cevap verebilecek model çeşitliliğine sahip, güçlü teknik servis ve yedek parça desteği Vermektedir.

Teknik Destek
Teknik destek, firmamızın üzerinde hassasiyetle durduğu bir mevzudur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, satış sonrası teknik destek hizmetlerinde ürünlerinin her zaman arkasında olan Su Aritma Dünyası, Hızlı ve Profosyonel Kadrosu İle 7/24 Teknik Servis Hizmetleri Vermektedir.
Misyonumuz
İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı ve niteliğinin bozulduğu günümüzde, halkımıza kendi mekanlarında ideal içme suyu üretebilecekleri ileri teknoloji içme suyu arıtma cihazları ulaştırmak, tanıtmak ve bu yolla yaşam kalitelerini artırmak misyonuna sahibiz.
SU ARITMA DÜNYASI SU ARITMA SERVİS 0212 651 13 55
Arnavutköy Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Esenler Esenyurt Eyüp Fatih  Gaziosmanpaş

ARNAVUTKÖY Su Arıtma Servisi ATAŞEHİR Su Arıtma Servisi AVCILAR Su Arıtma Servisi BAĞCILAR Su Arı

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

SU ARITMA DÜNYASI Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir