02126035697

 

5445051552

su kaçağı tespiti su kaçağı bulma tıkanıklık açma petek temizleme

Su kaçağı tespiti
Su kaçağı bulma işlemi, su kaçağının onarımında son derece önemlidir. Bir su kaçağı problemine müdahale edilirken öncelikle su kaçağına neden olan arızalı noktanın tespiti edilmesi ve böylece onarım için gerekli adımların atılması gerekir. Bu noktada su kaçağı problemlerinin çözümü için en doğru ve en kısa süre içerisinde su kaçağının tespit edilmesi gerekir. Günümüzde teknolojik cihazların kullanıldığı su kaçağı bulma işlemleri sonucunda su kaçağına maruz kalan birçok insan artık günlük yaşantısına ara vermeden su kaçağı problemlerinden birkaç saat içinde kurtulabilmektedir. iTesisat firması da bu noktada, tüm İstanbul genelinde su kaçağı konusunda üstün hizmet anlayışı ile başarılı çözümler üretmektedir.

 

Su Kaçağına İlk Müdahale

Evlerin, iş yerlerinin, okulların, hastanelerin, alışveriş merkezlerinin ve aklınıza gelecek tüm yapılarda su tesisatları bulunmaktadır. Yapıların işlevsellik kazanmaları adına önemli altyapı unsurlarından biri olan su tesisatları, zaman içersinde çürüme, kırılma, patlama vs. gibi nedenlere bağlı olarak arızalanabilir. Bu durum sonucunda da dışarıya su sızması ile su kaçağı meydana gelir.

Mekân fark etmeksizin su kaçağı probleminin meydana gelmesi hem maddi hem de manevi zararlara yol açabilir. Bununla birlikte mutfak, banyo, lavabo vs. gibi yerlerde meydana gelen su kaçağı problemleri ortamın yaşam için uygunluğunu da sekteye uğratabilmektedir. Su kaçağın yaşanması ile birlikte kişilerin kendilerince alabileceği birtakım önlemler mevcuttur. Ancak kesinlikle ekipmanı ve bilgisi yetersiz olan kişilerin su ka&cc

su kaçağı tespiti su kaçağı bulma tıkanıklık açma petek temizleme su kaçağı tespiti su kaçağı bulma

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Su kaçağı tespiti Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir