02122872942

 

05325654825

Kültür Mah. Vişne Çıkmazı Sok. No:9 Ulus

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonları
Her türlü sürpriz organizasyonlar ile özellikler son dönemde romantik Türk erkekleri için vazgeçilmez bir sevgi göstergesi haline gelen sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarının profesyonel olarak gerçekleştirilmesi için farklı ve ilginç paketler ile çiftlerimize yardımcı olmak düşüncesindeyiz. Yatta, lazerle, Kız Kulesi'nde, Çırağan Sarayın'nda, Kumsalda, Sinemada ve Otelde hazırlanan paketlerimiz ile unutulmaz evlilik teklifi organizasyonlarından yararlanabilirsiniz.
Profesyonel ekibimiz ile hayalinizdeki evlilik teklifini gerçekleştirmek üzere plan yapabilirsiniz. Sürprizler Diyarı'nda hayalleriniz gerçeğe dönüşür.
 
Özellikle Boğaz Köprüsü altında Türkiye'nin en güçlü renkli lazer cihazı ile gerçekleştirdiğimiz evlilik teklifi organizasyonları ekonomik fiyatları ile dikkat çekmektedir. Yurtdışından gelen müşterilerimizin en çok tercih ettiği paketlerdendir. Muhteşem bir yatla, romantik bir Boğaz turu sonrasında devam eden sürprizler ile köprüye yansıtılan lazer ile evlilik teklifi gerçekleştirilmektedir.
 
Yazın ise en çok tercih edilen paket , Kumsalda evlilik teklifi'dir. Bir kumsalın size özel kapatılması ve burada size özel süslemeler, size özel müzik yayını , sevdiğiniz yemekler eşliğinde sürpriz kutular ile yıldızların altında muhteşem bir evlilik teklifi organizasyonu, tabi ki hepsi Sürprizler Diyarında:)
 
Sizleri diğer paketlerimiz ve daha fazla bilgi için sitemize bekliyoruz. http://www.surprizlerdiyari.com

Evlenme teklifi, evlilik teklifi, evlenme teklifi organizasyon, sürpriz evlenme teklifi, yatta evlil

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Sürprizler Diyarı Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonları Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir