+90 850 303 1 777

 

+90 850 303 1 777

Fethiye/GöcekMuğla

TKYS; ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 1801, ISO22000 (HACCP ) Danışmanlık ve Belgelendirmenin yanı sıra Marka Tescil, Patent Tescil ...vb. Konularda kuruluşundan bugüne ''1981'' 34 yıllık tecrübeye sahip aile şirketimizin bünyesine ''2008'' de WEB Tasarım ve SEO hizmetlerini ve ''2014'' yılnda ise Hava Video & Fotoğraf çekimlerini ekledik.

Üstün hizmet kalitesiyle yollarına devam etmekte olan şirketlerimizi (Euro Test Center - Uckuner Danışmanlık - Webte.biz - MAY Danışmanlık) daha hızlı bir şekilde hizmet verebilmek ve yönetebilmek için Tek Çatı altında topladık.

Şirketinizin çapı yada sermayesi her ne olursa olsun sahip olduğu Vizyon, bu Vizyonu gerçekleştirecek yol haritası ve misyon bilinci ile sınır tanımayacağını biliyoruz.

Günümüz koşullarında  rekabet her safhada limitleri zorluyor, zaman ise hiçbir şekilde geri alınamayan bir değer. Bu bakış açıları ile KOBİ ler için kurumsal yönetim sistemlerinin TEK ÇATI altında kolayca ulaşılabilir ve yönetilebilir olması bir İsveç çakısı kadar ihtiyaç duyulan ve zaman kazandıran bir değerdir. 

Toplam Kalite Yönetimi Danışmanlığında geride kalan 34 yılda şirket olarak edindiğimiz kötü tecrübeleri sizlerin yaşamaması için KOBİ lerin başlıca ihtiyaç duyduğu bazı sektörlere kendimiz yatırım yaptık. Ne demişler kötü ev sahibi kiracıyı mülk sahibi yaparmış, Tek Çatı olarak amacımız siz değerli müşteri ve iş ortaklarımız ile çok uzun bir süre tek çatı altında yolumuza devam etmektir.

Hizmet almak istediğiniz konuda sembollere tıklayarak daha geniş bilgiye ulaşabilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılırımla

Hüseyin UÇKU

Marka Tescil, Web Tasarım, Seo, Drone çekimleri, Hava çekim, Patent Tescil,

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Tekçatı Tur.Yönetim Dan.Rek.İnş.Eml.Tic.Ltd.Şti Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir