3423211112

 

5050490090

1 Organize Sanayi Bölgesi 83105 Nolu Cadde No:7Şehitkamil/Gaziantep


1982 yılında eğitimci kurucuları ile kırtasiye sektörüne  başlayan firmamız çalışma ağına 1995 yılında Gaziantep Ya-pa  okul öncesi franchise bayiliğini de ekleyerek bu gün Türkiye deki sayılı büyüklükteki firmalar arasındaki yerini almıştır.
1400 m2 işyeri  alanı, geniş kadrosu ve  onbinlerce çeşit kitap, kırtasiye, oyuncak, okul donanımı çeşidi ile kalite, yenilik, hizmet anlayışı ile sektörde söz sahibi olan önemli firmalardan biridir. Okul öncesi, erken çocukluk dönemi, kitap, kırtasiye, rehber kitap, büro, okul donanım malzemeleri, oyun grupları, hobi ürünleri, oyuncak ürün yelpazemize her geçen gün yenilerini eklemekteyiz.
Müşterilerimiz en kıymetli değerimizdir." Her zaman kaliteli hizmet” ilkesini temel politikamız olarak benimseyen firmamız müşteriye en iyi hizmet ve en önemlisi devamlı hizmet anlayışıyla çalışarak müşteri ilişkisi  satış sonrası bitmeyip; bütün bir yıl boyunca okullar ve öğretmenlerimizin ihtiyaçları ve istekleri konusunda duyarlılığını sürdürmektedir.İş kolu alanında  bölgede  öncü  olmayı sürdüren firmamız ,geniş satış ve dağıtım ağı ile sadece Gaziantep’ te değil çevre illere de en hızlı şekilde ulaşan, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile fark yaratan, önce insan anlayışıyla çalışanlarına değer veren, örnek bir çalışma ortamı yaratan, yüksek meslek etiği anlayışından taviz vermeyen köklü bir kuruluştur. Müşteriyi doğru anlayıp beklentilerinin de üzerinde çözüm üreten, alanında öncülük yaparak büyüyen firmamız  güvenilirliğinden taviz vermeyen  özellikleriyle daha da büyümeye devam ed

kitap, kırtasiye, oyuncak

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Temel Kitap Kırtasiye ve Oyuncak Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir