04428166065

aslanpaşa mah.ziyabey cad.işbankası karşısıKat-2 Daire-1

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla www.tesbihruyasi.com  hizmetinizde.MiraçOltutaşı Firma olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. MiraçOltutaşıFirma olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerindne bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

MiraçOltutaşı Firma Tesbih İşleme Atölyesi ile 1986 yılında Erzurum Oltu ilçesinde başladı.1990 yılında daTesbih toptan ve perakende satışları ile,İlk etapta Erzurum Oltu İlçesinde faliyet gösteren firmamız yakın zaman da Türkiye ve ardından tüm Türkiye'ye yayıldı. Şuan Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olan MiraçOltutaşı Firma dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Web sitemizde www.tesbihruyasi.com  siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan www.tesbihruyasi.com web sitemizi yayın hayatına soktuk.

 

tesbih-oltutaşı-oltutesbih-isimlitesbih-kuka tesbih-kehribar tesbih-gümüş tesbih-gümüş-doğaltaş-değe

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Tesbih Ruyasi Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir