02123241325

Yahya Kemal Mahallesi Kıvırım Sk. No:544 Kağıthane - İstanbul

Kimiz Biz:
Text Toner, kaliteli ürünleri kişiye özel hizmetler ile bir araya getirerek alışverişte sıkılmadan ve prosedürlere takılmadan, müşteri memnuniyetini para kaybetmekten değerli bulan bir kuruluştur.
Neler Yapıyoruz;
Firmamız tonerden, kartuşa kiralık fotokopiden lazer yazıcı satışıyla, kırtasiye ve sarf sektörünün yıldız markaları ile iş birliği yapmaktadır.
Basit ve hızlı alışveriş;
Text toner genç bir şirket, Daha koşacak çok yolumuz var.
Ürünlerimiz hangi uluslararası belgelere tabii;
İthalat ve İhracatını yaptığımız tüm ürünler ISO 9001| ISO 14001 | OHSAS 18001 kalite belgeleri bulunmakta olup, Sektörde eksik olan Anlık hizmet ve kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunarak kapıya hizmet sağlamaktır.
Toptan Satış Nasıl Gerçekleşir
Tüm ürün dağıtım süreçlerinde ’İstanbul içi dağıtım bölgeleri dışında ’ kalan bölgeler 4PL sistem ile İthalat - depolama, hazırlama ve sevkiyat süreçlerinde özel antrepolarda interaktif otomasyon sistemi kullanılarak kişi hatasını en aza indirerek 50.000 kalem üründe hatasız sevkin memnuniyeti sağlanmaktadır.
Text Toner uzun yıllara dayanan tecrübesi ile toner sektörüne yeni bir soluk getirme hedefiyle kurulmuştur. Firmamız kişiye özel hizmet ve çözümleri ile Yazıcıların Toner Dolumu, Muadil Toner ve Orijinal Toner ürünleri İstanbul’un neredeyse tüm ilçelerine Motorlu Kurye ekibiyle hizmeti ayağa getirmektedir.
İstanbul’da Motorlu Kurye ve tüm Türkiye’ye Kargo ağı ile Toner Dolumundan, Muadil Toner ve Orijinal Tonere (4PL) servis ağıyla müşterilerine başarılı hizmetler sunmaktadır.
Robert Bosch’un dediği gibi ‘İnsanların güvenini kaybetmek

toner dolumu, toner dolum , muadil toner, text toner

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Text Toner Hizmetleri San. ve Ticaret Ltd. Şti. Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir