02163867381

 

05322067665

Merdivenköy Mah. Sahra Aralığı Sokağı Kırımlı Apt. No:2/A Kadıköy

Ambalajtedarik.com kobilere ve kurumsal firmalara toptan fiyatına alışveriş imkanı sağlayıp, kapılarına kadar hizmet veren bir satış şirketidir. 
Bünyesinde Türkiye’deki birçok ilki barındıran Ambalajtedarik.com, kapıya ürün teslimat hizmeti ile şirketler için yepyeni ufuklar açmıştır. 
Sektör ayrımı gözetmeksizin bir iş yerinin ihtiyacı neyse ona yönelik ekonomik ve pratik çözümler sunan şirketimiz, Toptan Fiyatına Perakende” satış mantığı ile kaliteye ihtiyaç duyan şirketler için fiyat avantajını ön planda tutmaktadır. 
Firmalara sağladığımız avantajların başında, hesaplı ve hızlı alışveriş gelmektedir. 
Gıda ve temizlik ürünlerinde, firmaların vazgeçilmez yardımcı kaynaklarıdır. 
Saypak Ambalaj olarak vizyonumuz; doğru zamanda, doğru ürünleri firmalar ile buluşturmak ve gelişen bu süreçte dünya standartlarında hizmet kalitesini yakalamaktır. 
Şirketimiz, her geçen gün gelişen zengin ürün yelpazesi, geniş ve güçlü dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir. 
Sektöründeki konumu, profesyonel, dürüst ve yatırımcı kimliği ile lider firma olma yolunda ilerleyen şirketimiz, güçlü tedarikçi ağıyla geniş bir ürün yelpazesini firmalara sunmaktadır. 
Yatırımlarını artırarak sürdüren Ambalajtedarik.com, her geçen gün gelişen depolama alanları ve araç filosuyla sektörün dağıtım ve depolama konusundaki lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 
Bir iş yerinin ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, hızlı ve pratik çözümler için, www.ambalajtedarik.com en doğru adrestir.

Ambalaj Ürünleri

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Ambalajtedarik.com Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir