32224708809

ADANA KOZAN OSB 1. CADDE NO .3 GÜNERİ KOZAN ADANA

Yapı Sektörüne yapı profil makineleri ve yapı profilleri üretmek üzere 2001 yılında kurulmuştur.Adana K. Organize Sanayi bölgesindeki 2200 m2 si kapalı olmak üzere 7700 m2 lik alanda faaliyetlerini sürdüren DEMIROLL, kurulduğu günden itibaren yatırımlarına hızla devam etmektedir. Üretim hatlarını sürekli geliştiren DEMİROLL üretimlerinin tamamını Türk Mühendislik araştırmaları ile gerçekleştirmiştir.     
       
Halen, trapez makine hatları, boy kesme doğrultma hatları, sandviç panel hatları, açık profil hatları, güneş enerjisi panel presi, spiral kenetli boru makinesi imalatlarımız ve 27-200, 35-333, 2 mm kalınlık 1.500 mm genişlik ve 4000 mm uzunluğa kadar rulo açma hatları üretimimiz vardır. Hafif çelik yapı sistemleri için 3 mm kalınlık kapasiteli U ve C profil hatları imalatlarımız ile müşterilerimize yatırım ve işletme maliyeti düşük innovatif ürünlerle karşınızdayız.  
  
        Taş yünü eps ve polyurethane izolasyonlu sandviç hattı ihtiyaçlarınızda kullanım amacınıza uygun fizibl seçenekler sunmaktayız.

trapez sac sandeviç panel assan trezcan mmk çatı cephe metal inşaat makine makina demir doğrama boy

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

ASKAP MAKİNE SAAYİ LTD ŞTİ Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir