0216 374 37 37

 

0538 231 53 66

Esentepe mah. Milangaz Cad. Arslandağ Sok. No : 31/1

Günümüz Televizyon teknolojisi hızla büyümeye devam etmektedir. Her ay, her hafta hatta her gün yeni bir ürün, gözkamaştırıcı farklı özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır.Fakat televizyonlarımızın kullanım ömrü dolmadan günlük hayatımızda yanlış kullanım doğrultusunda ürün zarar görüp arızalanmaktadır.

Dijital Elektronik Servisi,Türkiyenin en iyi elektronik  hizmetlerinin iyileştirme iddiasıyla hizmet veren profesyonel bir kuruluştur.Doğru bir hizmetin bütün gerekliliklerini yerine getirmek adına üstün bir çaba içinde olan organizasyonumuz, İstanbul halkının kültürel yapısı, beklenti ve isteklerine hassasiyetle yaklaşır.Doğru hizmetin hem teknik hem de sosyal yanlarını bir arada olması gerekliliğine inanan , departman ve organizasyonlarını bu anlamda geliştirerek müşterilerine duyduğu saygıyı ifade etmeye çalışmaktadır.                       

Son teknolojiyle donanımlı atölyemizde her türlü test ve arıza giderim cihazı bulunmakla birlikte; tecrübeli, alanında uzman tekniker ve atölye elemanlarımızla Led,plazma,LCD televizyonlarınızı güvence altına alıyoruz .

Televizyon tamiri, Led,Plazma,Lcd tv servisi, Samsung Tv Tamiri, LG Tv Tamiri, Vestel Tv Tamiri, Son

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Dijital Elektronik Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir