03124280405

 

05075624316

bestekar sokak no:66 Kavaklıdere Ankara

GUZELLİGİNİZE GUZELLİK KATMAK İCİN

2016 yılı sonunda Ankaranın Tunalı Hilmi Caddesini Kesen Bestekar Sokak uzerinde Eski Lilium Kuafor Personeli ibrahim YAŞAR ve Musa DOYSAL tarafından Kurulan Best Kuaför&Güzellik Salonu kısa zamanda siz Ankaralı hanımların vazgeçemediği mekanlar arasına girmiştir. 10 Yılı aşkın süredir bu bölgede kuaför hizmeti veren sempatik ve güleryuzlu personelimiz Ankaralı hanımlar tarafindan yakından tanınmaktadır. 2007-2016 yılları arasinda Ankarada yıllık 300-500 adet gelinimize gelin başı ve porselen makyaj hizmeti veren ve bu konuda tartışmasız bir adim onde olan personelimiz gerek gelin başi gerekse porselen makyaj konusunda sektörun en iyilerindendir.

ONCE INSAN ONCE SAGLIK

Güzellik salonları sağlik sektorunun bir parcasidir ve bu sektor hijyen anlamında en çok dikkat edilmesi gereken kuruluşlardir. Sterilizasyon unutesi hemen her saglik kurulusunda zorunlu olarak bulundurulmasi gereksede malesef bircok salon sterilizasyon islemleri hakkinda yeterince bilincli degildir. Salonumuz ve personelimiz bu konuda gerekli bilgi ve donanima sahiptir.

UZMAN PERSONEL

Bu ise baslarken mesleki bilgi ve birikimlerimize guvenmenin yani sira konusunda uzman personel çalistirmamiz gerektiğinide biliyorduk. Tüm salon calisanlarimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek amaciyla itinayla sectik.

KONUMUMUZ

Salonumuz Tunali Hilmi Caddesini Kesen Bestekar sokakta hizmete başlamiştır. Burayı secmemizin en onemli sebeplerinden birisi Ankaranın en işlek caddelerinden birisi olmasi ve 10 yılı aşkin suredir bu bölgede kuaför hizmeti veriyor olmamizdir.

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

TUNALI BEST KUAFÖR Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir