0212 659 12 02

 

0546 739 5850

istoç 5. ada no :45

İster iş, ister tatil isterse ziyaret amaçlı olsun. Bir kişinin seyahatinde en çok aradığı şey pratik hızlı ve güvenli olmasıdır. TatilCity.NET yılların deneyimi ile seyahatinizi pratik ve bir o kadar konforlu hale getirir. Uçak biletinden kalacağınız otele, araç kiralamaya kadar her türlü detayı sizler için düşünür ve yerine getirir. Arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizle tur paketleri seçeneklerinden yararlanabilir, ucuz tatil fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Konforlu ve Ucuz Tatil Fırsatları..

Günümüzde insanlar tatile çıkarken çok fazla detay ile uğraşmak yerine tatil paketlerini tercih edip rahat bir şekilde seyahatın tadını çıkarabiliyor. Siz de TatilCity.NET’in tur paketlerinden yararlanarak ekonomik tatil fırsatları ile dünyanın istediğiniz bir yerine gidebilirsiniz. Ucuz uçak bileti, hesaplı otel için tüm detaylar sitemizde mevcuttur. Tek yapmanız gereken panele girip nereye gitmek istediğinizi belirlemeniz olacaktır. Ardından tüm seçenek ve fırsatları karşınızda görebileceksiniz. Bir seyahatte aradığınız şey hızlı, sorunsuz ve konforlu bir tatil ise doğru adrestesiniz. Siz istediğiniz tur paketi ya da ucuz uçak biletini seçin, gerisini TatilCity halletsin.

Ucuz tatil planlarız. Dünyanın her yerine otel rezervasyonu yaparız. Turlar düzenler, ucuz uçak bileti buluruz. Vize işlemleri de ofisimizde tamamlanır.

Ucuz tatil planlamak bizim işimiz..

Ucuz tatil planlamak bizim işimiz. Dünyanın her yerine otel rezervasyonu yaparız. Turlar düzenler, ucuz uçak bileti buluruz. Üstelik vize işlemleri de acentamız tarafından sonlandırılır. Camilla Travel olarak sektöre 20 yıldır hizmet veren bir ekip ile çalışıyoruz. Tatil City bizim ana markamız ve bu marka ile sek

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

tatilcity Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir