zeytinburnu demirciler sitesi 3.yol no:14 zeytinburnu/istanbul

1986 İlk adım “Ümit Makine Torna”

1986 yılında Topkapı Güven Sanayi sitesinde Ümit Makine Torna adıyla Paslanmaz sektörüne ilk adımını atan firmamız, bu yıllarda paslanmaz boru bağlantı elemanları ve makine parçaları imalatı üzerine çalışmaktaydı. Gün geçtikçe büyüyen sektörel ihtiyaca cevap vermek ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla, 1990 yılında hâlihazırda hizmet verdiği Zeytinburnu Demirciler sitesindeki yerini almıştır.

1996 Şirketleşme yolunda “Ümit Paslanmaz Çelik LTD.ŞTİ”

1990 yılında Zeytinburnu’na taşınan Ümit Makine Torna burada faaliyetlerine ara vermeden devam etti. Elinde bulunan makine sayısını arttıran ve bu sayede yeni ürünlerinde üretimine başlayan Ümit Makine Torna, her geçen gün bir önceki günden daha emin adımlarla büyümesini sürdürdü. 1996 yılında limited şirket olan Ümit Makine Torna “Ümit Paslanmaz Çelik Mamülleri İmalat San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.” ünvanını aldı.

2003 İlk İthalat

1996-2003 tarihleri arasında imalata devam eden Ümit Paslanmaz 2003 tarihi itibariyle pazar ihtiyaçları ve müşterilerine daha geniş bir ürün gamıyla seslenebilmek amacıyla paslanmaz ürün ithalatına başladı.

2010 Ümit Paslanmaz İkitelli

İthalatın da getirileriyle beraber her geçen gün bir adım daha ileriye giden Ümit Paslanmaz müşterilerine daha iyi ve daha hızlı bir hizmet sunmak amacıyla 2010 yılında İkitelli Demirciler Sanayi sitesinde İkitelli şubesini faaliyete soktu.

Paslanmaz boru

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Ümit Paslanmaz Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir