0216 310 10 19

 

0541 884 79 45

Yamanevler Mh. Alemdağ Cd. No: 141 Nevzatbey İş Mrkz. K:2 D:23Ümraniye / İstanbul (Sondurak Shell benzin istasyonu karşısı)

Ayna Uluslararası Yeminli Tercüme Bürosu olarak 15 yıldır uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Alanında eğitimli ve deneyimli uzman Kadromuzla Ayna Uluslararası Yeminli Tercüme Bürosu 80’den fazla dille Dünyanın tüm resmi yazılı ve sözlü dillerinde hizmet sunmaktadır.

Hızlı ve güvenilir tercüme, çeviri hizmeti almak isteyen kurum ve kişilerin gönül rahatlığı ile başvurduğu bir kuruluş olmakla beraber esnek çalışma saatlerimizle müşterilerimize günün her saati yardım etmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi kendimize esas alıyoruz. Müşterilerimize kaliteli, doğru ve kullanılabilir hizmetler sunuyoruz.Ayna Tercüme Bürosu olarak Önceliğimiz iş Kalitesi ve Müşteri memnuniyetidir.

Çevirileriniz Alanlarına göre ayrılıp işin uzmanı tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Belge ve Sözleşmelerinizin hitap edeceği ülke için anlaşılır ve yerel bir dille anlatımı sağlanmaktadır.

Amacımız bir kere gelen müşteri yerine bize tercüme işlemi olduğunda sürekli gelecek ve dostlarına tavsiye edecek güler yüzlü müşterilere sahip olmaktır.

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Ayna Tercüme Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir