08506360126

Muradiye Mah. Kovanağzı Cad. No:95/c

Türksat Kablo Udyunet İnternet
          Uydunet internet kablo tv fiber hattı üzerinden ülkemizde internet hizmeti sunmakta olan bir firmadır. Tamamı devlet bünyesinde olan Türksat A.ş. ye bağlı Türksat Kablo hizmetlerinin bir alt ürünüdür. Ülkemizde şu an için aşağıda belirtilen 23 ilde hizmet vermekte olup altyapı çalışmaları hızla devam etmektedir. 
         Kablolu Yayın hizmeti tüm dünyada 1950 li yıllardan itibaren kullanılmaya başlayan ülkemizde ise 80 li yıllarda ptt bünyesinde kablo tv hizmeti ile birlikte kullanıma sunulan bir hizmettir. Daha sonraları Türk Telekom bünyesine geçen kablo tv hizmeti Türk Telekom firmasının da özelleşmesi ile birlikte Türksat Çatısı altında hizmetlerine devam etmiştir. Kablo tv hizmetinin en önemli avantajlarından birisi de dış etkenlerden (yağmur, rüzgar vs. kötü hava koşulları) minimum düzeyde etkilenmesidir. 
       Teledünya hizmeti ise kablo tv nin daha gelişmiş bir versiyonu olarak adlandırılabilir. Kablo tv dekinin aksine Receiver'a ihtiyaç duymakla birlikte dijital ve hd görüntü kalitesini desteklemekte ayrıca 100 lerce yayın izleme olanağı sunmaktadır.
       
        uydunetinternet.com olarak türksat kablo hizmetlerinin bilgilendirmesini yapmakta abonelik işlemleri için müracaatlara gerekli yönlendirmeleri sağlamakta ve uydunet abonelerinin sorularını yanıtlamaktayız. 

Türksat Kablo Uydunet İnternet Altyapısı Olan İller;
                 Yalova Tekirdağ Samsun Eskişehir Erzurum Gaziantep Edirne Erzincan İstanbul İzmir Karama

Uydunet, Kablonet, Türksat Kablo, Kablo Tv İnternet

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Uydunet İnternet Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir