0532 628 16 77

1997 yılında Vahit ÇAKAR tarafından kurulan Öz Devran Nakliyat firması giderek gelişerek araç filosunu, ekipmanlarını ve taşıma kalitesini arttırarak günümüze büyüyerek gelmiştir.

şehir içinde hızlı hareket edebilecek küçük araçlarımız ve eşyalarınızı tek seferde taşıyabileceğiniz büyük araçlarımız mevcuttur. Taşıma öncesi tüm eşyalarınız ambalajlanır ve sigortalanır. Kaliteli nakliye hizmeti almak için bizi aramanız yeterli. İstanbul Nakliye firmaları arasında saygın bir konuma ulaşmış olan Öz Devran Nakliyatı aramadan eşyalarınızı taşımayın. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz nakliye işlerini başarı ile yerine getiren firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ön sıralardadır.

Bizim için Nakliyat Hizmeti Yaparken; Siz değerli müşterilerimizin memnuniyet Tüm taşınacak eşyaların ambalajlanması Kaza sigortasının yapılması Eşyalarınıza sizin kadar değer vermek. Yıllardır nakliye hizmeti veren firmamıza eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Deneyimli personelimiz ve son model araçlarımız ile siz hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaraları söyledir;

evden eve nakliyat | özdevran | ucuz nakliyat | kaliteli nakliyat | istanbul evden eve nakliyat

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

evden eve nakliyat Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir