0 216 355 49 88

 

0 533 147 18 27

Bağdat Str. Uğurlu Apartment Nr. 349/11Şaşkınbakkal Erenköy Istanbul

2008 senesinde sağlık sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuş olan şirketimiz 2013 yılından beri VBBGentek Turizm Ticaret Ltd. Şti. olarak ülkemize yurt dışından hasta getirmek üzere sağlık turizmi faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye’ye gelen hastaların resmi devlet güvencesi altına alınması amacıyla çıkarılan yasa gereği, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı AK - 0051 Sertifika No ile Sağlık Turizmi Yetki Belgesi almaya hak kazanmış bir aracı kuruluştur.

Aynı zamanda, 8132 belge numarası ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesi olan VBB Gentek, yılların tecrübesiyle birlikte kalite ve dürüstlük anlayışını sürdürmektedir.

Neden VBB Gentek?

Türkiye gerek sağlık kuruluşlarının kalitesi, gerekse tecrübeli uzman hekim sayısı bakımından Avrupa’nın önde gelen ülkeleri arasındadır. Ancak, ehil olmayan aracılar tarafından, ehil olmayan kurum ya da kişilere hasta yönlendirilmesi, ülkemizin sağlık sektöründeki imajını olumsuz etkileyebilmiştir. Bu nedenle gerekli niteliklere sahip ve devlet onaylı bir şirket olarak sektördeki sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Başarılı ve temiz geçmişiyle, yoğun tecrübesiyle, VBB Gentek olarak hedefimiz, ülkemize gelen hastanın mümkün olan en iyi imkânlarla, en iyi tedaviyi görebilmesini ve hiçbir sorun yaşamadan, olumlu duygularla kendi ülkesine dönebilmesini sağlamaktır.

Sağlık Turizmi Tedavi Alanları Kök Hücre Tedavileri Ameliyatsız Estetik Uygulamaları Plastik Cerrahi Varis Tedavisi

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

VBB Gentek Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir