0536 032 92 12

Fatih Mahallesi Yeni Yıldız Sokak Kuruçeşme/İzmit/Kocaeli

Kocaeli temizlik şirketi  Vitrin temizlik, Kocaeli’nin tüm semtlerinde ev temizlik hizmetleri, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama ve periyodik temizlik hizmetleri ihtiyacınıza haftanın 7 günü 24 saat cevap vermektedir. Kocaeli temizlik şirketleri arasında, hizmet kalitesi yüksek ve referanslı temizlik şirketi olarak, tüm temizlik ihtiyaçlarınızda profesyonel çözümler üreterek temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Kocaeli temizlik firması Vitrin temizlik, ev temizliği, ofis temizliği, villa temizlikleri ve inşaat sonu temizlik hizmetlerinde tecrübeli temizlik personeller tarafından hizmet sunmaktayız. Temizlik maddeleri konusunda seçici davranan temizlik firmamız, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan ve marka olarak bilinen temizlik maddeleri kullanmaktayız.

Günümüz Kocaeli’nde hemen her kesin temizlik ihtiyacı bulunmaktadır. Temizlik hizmetleri ihtiyaçlarınıza sorunsuz cevap veren temizlik firması Vitrin temizlik, hizmet almak istediğiniz mekanda tüm temizlik ihtiyaçlarınıza sorunsuz bir şekilde cevap vermektedir. %100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde, Kocaeli’nin tüm semtlerinde sayısız referanslar edindik

Koltuk Nasıl Yıkanır, kocaeli koltuk yıkama, kocaeli koltuk yıkama fiyatları, kocaeli halı koltuk yı

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Vitrin Temizlilk Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir