0212 238 8 555

dikilitaş mah yenidoğan sok boğaziçi apt. no:5/1 beşiktaş istanbul


 
 
 
Brands Medya,
 
Yedek Parça Dergisi
 
Yedek Parça Dergisi olarak 11 yıllık deneyimli kadromuz ile  yayınlanmakta olduğumuz dergimiz,
5.000 adet basılmakta olup dağıtım ekibimiz tarafından oto yedek parça, aksesuar, servis ekipmanları, madeni yağlar ve katkılar sektöründeki imalatçı, toptancı ve perakendeciler ile Türkiye genelindeki tüm yetkili ve özel servis noktalarına kartvizit karşılığında ücretsiz olarak ulaştırılıyor.
 
Yurtdışında faaliyet gösterip sektörle direkt teması bulunan noktalar, resmi kurum ve kuruluşlar, birlik, dernek ve federasyonlar, basın kuruluşları, reklam ajansları yayınlarımızın ulaştırmak istediği hedef kitle arasında yer alıyorlar. Ayrıca yurtdışında katıldığımız fuarlarla dergimizi ve dergimizde yer alan firmaları da tanıtma fırsatı buluyoruz.
 
Otomotiv ve Yan Sanayi Sektörü Türkiye genelinde saha çalışmaları dahil ‘’Yedek Parça Dergisi’’ olarak yerli ve yabancı birçok firmaya hizmet vermekteyiz.
 
Ayrıca www.yedekparcadergisi.com web sitemizden yayına alınmış olup güncel datamızda yer alan yetkili kişilere e-mail ortamında bülten gönderimi sağlanmaktadır.
                
Ayrıca her yayınımız;
 
1-      OYPG üyeleri ( Otomotiv Yenileme Pazarı Geliştirme Derneği )
2-      PETDER ( Petrol Sanayi Derneği )
3-      TAYSAD üyeleri
4-      OTD ( Otomotiv tüketicileri Derneği ) Ajans ve PR Şirketleri Otomotiv ana ve yan sanayi firmaları Distribütörler, Oto tamir bakım servisleri ve ye

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Brands Medya Yedek Parça Dergisi Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir