02322822002

 

05425362013

677/50 sok. No:7 Buca Esnaf San. Sit.

Şirketimiz İzmir’in Buca ilçesinde Buca Esnaf ve Sanatkarlar Sanayi sitesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz, kurulduğu yıldan günümüze sunduğu kaliteli hizmetinin karşılığını müşteri memnuniyeti olarak almaktadır.

Volkswagen, Audi, Seat, Skoda marka ticari araçlara bakım onarım ve yedek parça hizmeti sunan şirketimiz, ticari araç sektörünün hızla büyümesi sebebiyle araç sahiplerinin kaliteli hizmet ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için hizmet vermektedir.

Volkswagen grup markalarının yanı sıra FORD,FIAT,RENAULT ve diğer marka araçlara da periyodik bakım onarım ve yedek parça ile hizmetinizdeyiz.

Yıldırım Otomotiv’de aracınızın emin ellerde olduğunu unutmayın. Ekstra masraf gibi sürprizlerle karşılaşmamak için servisimize uğramanız yeterlidir.

 

Şirketimiz, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda marka ticari araçlara mekanik tamir, onarım, bakım ve yedek parça hizmeti sunmaktadır. Ticari araç sektörünün hızla büyümesi sebebiyle araç sahiplerinin kaliteli hizmet ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için hizmet vermektedir.

 

Volkswagen grup markalarının yanı sıra FORD,FIAT,RENAULT ve diğer marka araçlara da periyodik bakım onarım ve yedek parça ile hizmetinizdeyiz.

 

Yıldırım Otomotivde aracınız size tam zamanında ve eksiksiz teslim edilir. 

Küçük Bakım – Ağır bakım- Genel bakımlarınız  firmamız tarafından tecrubeli ustalar tarafından yapılır.

Yıldırım Otomotivde Aracınıza sadece gerekli işlemler uygulanır. Faturada gereksiz masraflarla karşılaşmazsınız.

motor tamir izmir buca volkswagen crafter transporter ticari binek orjinal yan sanayi yedek parça şa

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yıldırım Otomotiv Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir