0542 361 50 61

E-5 Karayolu Üzeri Total Benzinlik Yanı No:987 Güzelce/B.Çekmece/İstanbul

Kurumsal bir marka haline ulaşmak hedefiyle çıktığımız bu yolda yöremiz ürünlerini tek bir çatı altında toplayıp ‘’kalite, temizlik ve dürüstlük ‘’ilkesini esas alıp karadeniz bölgesinin değişik tatlarını siz değerli müşteri ve dostlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Amacımız : ‘’bizim oraların lezzeti bir başka olur ‘’diyerek özlem çeken tüketicilere en kaliteli en güvenilir yöresel ürünleri tam yerinden ve taze taze getirerek sofralarınıza sunmak ve aynı zamanda lezzet meraklılarının belkide hiç duymadıkları bir çok yöresel çeşitlerle tanıştırabilmektir. Karadenizin dört bir köşesinde doğal ve yöresel ürünler üretilmekte ‘’Öz Trabzon ’’ bu ürünlerle ilgili sürekli araştırma yapmakta ve her geçen gün yeni ürünleri mağazasında ve wep sitesinde satışa sunmaktadır.

Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran ilk günkü heyecanı yitirmeden hep aynı özveri ,güler yüzlü ve samimi karşılamaya gayret eden deneyimli kadrosuyla öncelikle karadeniz bölgesinin tamamında,devamında ise türkiyede şubeleşerek hizmet ettiği kitleleri çoğaltmayı hedef seçmiştir.

Yemek yemeyi sadece doymak değil aynı zamanda bir keyif olarak gören tüm tüketicileri wep sitemizi ve mağazalarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Ülkemiz bölgesel yiyecek kültürünün tanıtılmasına katkımız olursa buda şirket yönetim kurulunun mutlu olacağı konulardandır.

Memnuniyetinizi dostlarınıza, şikâyetlerinizi bizlerle paylaşmanızı umut ederek özof gıda yönetim kurulu adına saygılarımızı sunarız.

Gayret bizden taktir sizden ba

elma sirkesi,tereyağ,telli peynir,pekmek,keçi boynuzu

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

EKŞİMAYA YÖRESEL ÜRÜNLER Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir