0216 498 89 81

Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9 Sultanbeyli

Ses sorunlarının çözümlenmesi görevi gören ve akustik düzenlemede yüksek performans sağlayan bir ses yalıtım süngeridir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde uygulaması kolayca yapılabilen yumurta sünger yanmaz süngerler sınıfına girmektedir. Üretimi standart olarak 50 dns - 70 dns - 90 dns yoğunluklarında ve 30 mm - 40 mm - 50 mm kalınlıklarında yapılmaktadır.

Yumurta sünger açık gözenekleri sayesinde mekanlardaki yankı gibi ses sorunlarını gidermektedir. Epidyem ses bariyeri ile birliktede kullanılabilen yumurta sünger ses geçişlerini engellemektedir. Düz akustik sünger ve rebonded bondex süngerpan ile birlikte uygulanabilmektedir. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilmektedir.

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, konser salonu, bateri odası, piyano odası, prova odası, reji odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları gibi ve benzeri mekanlarda ses dalgalarını kontrol altına alarak seslerin daha kaliteli ve net bir şekilde duyulmasını sağlamaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Yumurta süngerde yanmaz süngerler sınıfına giren akustik ürünler arasındadır. Ses frekanslarını düzenlemektedir. Hafif bir malzeme ve esnek bir yapıda olması nedeniyle kolayca uygulanmaktadır. Solid yapıştırıcı ile uygulaması gerçekleşmektedir. Daha kolay bir uygulama için kendiliğinden yapışkanlı olarakta üretilebilmektedir.

Yumurta sünger, akustik yumurta sünger, renkli yumurta sünger, yumurta süngerler, yanmaz yumurta sün

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yumurta Sünger Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir