08508409693

 

08508409693

Osmanağa Mah.Halitağa Cad. No:16 Kat:3 / 83 KADIKÖY / İSTANBUL.

Yaklaşık 25 yıldır sektör içinde aktif rol alan ekibimiz, Aktim Konteyner Hizmetleri Ltd.Şti. Unvanı altında nitelikli, profesyonel ve teknolojik alt yapısıyla hizmet vermektedir. Bu alanda konteyner satışı, kiralama hizmetleri dışında tasarım, üretim ve projelendirmeye kadar fark yaratan çözümler üretmektedir.

Aktim Konteyner ürettiği projelerde detaylara gösterdiği özen, iş disiplini, kalite ve teslim hızı ile her zaman müşteri memnuniyetinin olmazsa olmaz ama yetersiz bir kriter olduğu inancı ile çalışır.

Yepyeni bir profil ve kurumsal kimliğe kavuşan şirketimiz, kurulduğu ilk yıllardan itibaren ürettiği nitelikli projelerde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Aktim Konteyner, güçlü temellere ve üstün tecrübelere sahip bir şirkettir. Profesyonel ve dinamik ekibi, sektör ihtiyaçlarını analiz etme ve uygulama konusunda tam nitelikli ve donanımlıdır. Aktim Konteyner markasının arkasında yatan güç, kurumsallığı ve heyecanını her geçen gün yenileyen genç ve dinamik ekibidir.

Konteyner çözümlerinde binlerce projeye imza atan şirketimiz satış, kiralama, üretim, uygulama ve tasarım çalışmalarıyla her alanda hizmet vermeye tam yeterlidir.

Sunduğu hizmetler  ile konteyner ürünlere alternatif bir anlam katan Aktim Konteyner, uyguladığı projelerde bunu sonuna kadar yansıtmaktadır.

Bugün yüksek teknolojik imkânları ve yılların tecrübesini harmanlayarak üstün hizmetler sunan şirketimiz, sektör içindeki yerini her geçen gün daha da güçlü hale getirmektedir.

Aktim Konteyner, yönetim anlayışı olarak sıcak ve güven algısının yüksek olduğu bağlar kurmak için çalışır. Bu anlamda profesyonel hizmet anla

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Aktim Konteyner Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir