0216 330 0103

 

0544 679 2504

Rıhtım cd. No: 2 Halis iş hanı D: 16 Osmanağa ? Kadıköy -İstanbul

EKON KONTEYNER geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir. KONTEYNER sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü tüm KONTEYNER, TEHLİKELİ ATIK KONTEYNER, KİMYASAL ATIK KONTEYNER, OFİS KONTEYNER, ŞANTİYE KONTEYNER, CAFE BÜFE KONTEYNER, YÜK KONTEYNER, MODİFİYE YÜK KONTEYNER  hizmetlerini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.
Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.
 

konteyner

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

ekon konteyner Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir