02163972002

 

05061011111

Asır Kına Organizasyon 17 Yıllık Tecrübesiyle Kına Organizasyonlarınızı Unutulmaz Yapmaya Devam Ediyor. En Güzel Kına Organizasyonlarını Sunan Asır Kına Organizasyon İstanbul Merkezli Tüm İlçeler de Hizmet Veriyor. Evlilikten Önce ki Son Gecenizde Arkadaşlarınız ve Aile Dostlarınızla Eğlenebileceğiniz Güzel Bir Organizasyon Sunuyoruz. En Uygun Fiyat Garantisi Veremeyiz Fakat Sorunsuz Dillere Destan Kına Organizasyonu Garantisi Size  Veriyoruz..

Kına Gecesi Organizasyonu Düzenlemek İsteyen Gelin Adayları Artık Soluğu Bizim Yanımızda Alıyor.. Sizin Hayal Ettiğiz Kına  Organizasyonu Asır Kına Organizasyonu Tarafından Kaliteli ve Sorunsuz Olarak  En İnce Ayrıntıları Günler Öncesinden Düşünüp Organize ediyoruz. Sizlere Sadece Sevdiklerinizle Doyasıya Eğlenmek kalıyor.

Kına Organizasyonu Hizmetlerimiz : 

Gelin adaylarına unutulmaz bir anı olan kına geceleri için özel menüler ve programlar düzenlenmektedir.

Sıradanlıktan uzaklaşmak ve farklı bir kına gecesi düzenlemek isteyen gelin adaylarına birbirinden farklı mekan önerilerimiz var. 

Bindallı, gelin kınası, kına mumu, kına süslemesi, kına töreni, zenne ya da oryantal gibi seçeneklerin de dahil olduğu hamamda ayrıca ikramlar da bulunuyor.


Kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyen gelin adayları artık soluğu bizim yanımızda alıyor. Kına ve bekarlığa veda ... İşte İstanbul'un En büyük  kına organizasyon firması biz olduğumuz için herkesin tercihi olmaya devam ediyoruz. Kaliteli sorunsuz dillere destan sultanlara özel kına gecesi organizasyonları için bizimle iletişime geçiniz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler; Kadıköy kına organizasyonu,Bakırköy kına organizasyonu, Bahçelievler kına organizasyonu, Şirinevle

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Asır Kına Organizasyon Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir