0216 487 26 98

 

05336044315

Akşemsettin Mah.Fatih Bulv.tavukçuoğlu cad.Tasdik Sok. No:1 Sultanbeyli İstanbul

Firmamız bir çok zincir  tekstil ve Deri firması  ile  çalışmakta  kurumunuz  önemli bir marka şayet uygun görürseniz  sizinle çalışmak isteriz. Uygun olduğunuz bir tarihte sizinle görüşmek isteriz.
Kataloğumuza http://www.guardleather.com/katalog/index.html  linkinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz %100 deridir.  Firmamızın kısa tanıtım yazısı aşağıdaki gibidir. Firmamızın referanslarını ekte görebilirsiniz.
 
 
Alanında ilk kez  ISO 9001:2008 ve TSE  kalite belgelerine sahip olma özelliğiyle Öz Özler ; 1982'den buyana sektörün önde gelen deri üreticileri arasında yer alıyor. Müşteri isteklerine uygun tasarımları ve pazarın talebine hızla cevap verebilmesiyle her geçen gün adını siz değerli dostlarımıza biraz daha duyurmuştur.
 
Öz Özler Deri'nin ürün portveyinde ; bay - bayan cüzdanları , bayan çantaları , evrak çantaları, seyahat çantaları, anahtarlıklar, Portföy,Ayakkabı, Deri giyim, kemerler, Spor Çantalar, bond - pilot çantaları, kişisel ve ofis kullanımı için çeşitli deri aksesuarları yer almaktadır. Öz Özler deri kullanmanın ayrıcalığını ve avantajını ürünlerinde sonuna kadar yaşatıyor. Ürünlerin tasarımı Öz Özlerin kendi bünyesinde yetenekli tasarımcılar tarafından yapılmakta ve sürekli yeni tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.
 
Öz Özler Deri’nin İstanbul’da 6 mağazası bulunmaktadır. Türkiye Genelinde toplamda 1372 Satış noktasında, Yurt Dışında 144 satış noktasında  ürünlerimiz siz dostlarımızın beğenisine sunulmaktadır. İç ve dış piyasalarda tercih edilen markalarımız , Guard , Diga , Özder , Paratik isimleriyle tüketici ile

deri, ayakkabı,çanta,cüzdan,valiz,kemer,tekstil,aksesuar,koleksiyon,dizayn,tasarım,moda,spor,takım e

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

ÖZ ÖZLER DERİ MAMÜLLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir