02322767695

 

05394567362

Göksu Mah. 679 Sk. No.:2 Buca İzmir

İzmir Evden Eve Nakliyat firması olarak şehiriçi taşımacılık, işyeri ofis taşıma hizmetini ambalajlı, sözleşmeli, sigortalı ve asansörlü olarak yapıyoruz. Güvenli titiz ve deneyimli nakliyat firmamız ile taşının kafanız rahat etsin.

İzmir evden eve nakliye hizmeti veren firmamız ambalajlamadan nakliyeye kadar her aşamada profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Deneyimli personellerimizin tamamı kendi konusunda uzmandır. Mobilyalar için marangoz, beyaz eşyalarınız için tesisatçı, taşıma işlemi için ise tecrübeli personellerimiz istihdam edilmektedir. Size sunduğumuz İzmir nakliye hizmeti ile asıl hedefimiz nakliye sektöründe çıtayı yükseltmek, müşteri memnuniyetini sürekli hale getirerek ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktır. Evden eve taşıma hizmetimizi, İzmir asansörlü eşya taşımacılığı ile birçok hizmeti birlikte sunuyor ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını amaçlıyoruz.

Ücretsiz ekspertiz Sigortalı taşıma Taşıma sözleşmesi Son model araçlar Kaliteli ambalaj ve paketleme hizmetlerimiz ile eşyalarınızın taşınırken zarar görmesini minimize etmeyi yaşanacak olası durumlarda da zararınızı telafi etmeyi garanti ediyoruz.

izmir asansörlü taşımacılık; izmir evden eve nakliyat; izmir ev taşımacılığı; izmir nakliyat; izmir

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Anka Evden Eve Nakliyat Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir