02242542223

 

05326611979

Aktarhüssam Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. 9 Akıncıtürk İş Mrk. K:4 D:13 Osmangazi

1998 yılında internet bilişim sektöründe faaliyete geçen şirketimiz, 2002 yılında “Karegen Bilişim Ltd.Şti.” ticari ünvanını alarak internet üzerinde yeni yazılımlar üretmeye başlamıştır. Karegen Ltd 2003 yılından itibaren karegen.com web sayfası aracılığıyla dünya çapında domain ve hosting kaydı gerçekleştirmektedir. Merkezi Bursa’da olan karegen.com, farklı şehir ve ülkelerdeki çözüm ortakları ile müşterilerine internette kaliteli, güvenli, sürekli hizmet vermeyi hedef edinmiştir. 2008 yılında Telekomünikasyon kurumu tarafından da “yer sağlayıcı faaliyet belgesini” de alarak güvenilir bilişim hizmet firması olduğunu kanıtlamıştır.
Karegen.com, kullanıcıların Domain, Hosting, Sunucu Barındırma, Kiralık Sunucu, Sanal Sunucu, SSL, web tasarımı, vb. ihtiyaçlarını karşılamak için ileri teknoloji ve yetkin personeli ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmıştır.
Siz de, Karegen.com kullanıcılarının sahip olduğu özel hizmetleri kullanmaya başlamak için hemen kayıt olabilirsiniz. Üstelik herhangi bir ücret ödemeden!

Domain Hosting Sunucu Barındırma

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

KAREGEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir