2644184333

 

5541600078

Konuralp Mahallesi 2036 sokak akyazı sakarya


Mobilya sektörüne yıllarını harcamış biri olarak global ve yerel mobilya markaları arasında mobilya modasını yakından takip etmenizi sağlayacak birbirinden güzel mobilya modellerini bir araya toplayacak dev bir mobilya kütüphanesi olma yolundayız.

Mobilya modellerini çok daha rahat bulup karşılaştırabilmeniz için çok büyük bir havuz olan mobilya sektörünü küçük parçalara bölüp kategorilere ayırarak resimleri , Mobilya Fiyatları , artı ve eksi yönler ile size aktarmaktayız. Evinize mobilyanızı almadan önce sitemizde yapacağınız ufak bir gezinti alacağınız mobilya modelinin iyimi , kötümü yada içeriğinde hangi özellikler var hepsini rahatlıkla öğrenebileceksiniz. Bütün mobilya modellerini bünyemizde barındırmaya çalışırken size en uygun mobilya modelini nerede bulabileceğinizi gösteren bir mobilya mağazası sayılırız.

Evinize alacağınız mobilya modelleri konusunda size kaynak olabilecek bir yer arıyorsanız eğer mobilyayı hayat felsefesi edinmiş biri olarak bütün mobilya markalarının mobilya modelleri , fiyatları ve ev dekorasyon ürünleri ile karşınızdayız. Mobilya bizim işimiz ve biz işimizde en iyisi olma yolunda sizinle birlikte emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

 

mobilya modelleri , mobilya fiyatları , mobilya çeşitleri

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Mobilya Modelleri Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir