02129093551

Demirkapı Cad. M. Yalın İş Merkezi 37/34

 

Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları;

Bir çok alanda kullanılan şişme oyun, şişme oyun parkları çocukların ve büyüklerin en çok tercih ettiği bir eğlence merkezi olarak kullanılmaktadır. Piknik Organizasyonu ve diğer organizasyonlarda açık alan ve kapalı alan olmak üzere tüm alanlarda kullanıma uygundur. Şişme Oyun Parklarında bir çok çeşit olmasıyla birlikte, çocuklar için büyükler için dev ve küçük olarak bir çok ayrımı yapılmaktadır. Bu şişme oyun parklarına aynı anda kaç çocuğun oynayacağı gibi unsurları beraberinde getirmektedir.

 

Doğum Günü Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları; 

Piknik Organizasyonu, Doğum Günü Organizasyonu veya diğer organizasyonlarınız için Şişme Oyun Parkı fiyat listemiz sabit olmasıyla birlikte etkinlik ve organizasyonlar saatlerine göre nakliye ve kurulum bedeli değişiklik göstermektedir. Kiralık tüm ürün ve hizmetlerimizde alanında uzmanlaşmış bir personel ile hizmet sağlamaktayız bu konuda çocuklarınız güven içerisinde bir personel eşliğinde oynarken sizde organizasyonunuza devam edebilirsiniz.

Üniversite için Şişme Oyun Parkı Kiralama;

Üniversitelerin veya okulların açılışları,yıl sonu mezuniyetleri ve okul organizasyonlarında da tercih edilmekte olan şişme oyun parklarımız yetişkinler için en çok rodeo kiralama hizmetimiz tercih edilmektedir, web sitemiz üzerinde yetişkinlere göre bir çok şişme oyun parkı bulunmaktadır. Web sitemizi inceleyip iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

şişme oyun parkı kiralama

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Oyun Parklari Sisme Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir