0216 316 06 41

 

0535 329 10 94

Ahmet Yesevi Mah.Mehtap Cad.No:27/A

Teksu  Arıtma Sistemleri ,en yeni teknolojileri kullanarak dünya standartlarında güvenilir çözümler sunmak üzere sektördeki yerini almıştır.Temiz su arıtma sistemlerinin yanı sıra proses suları , saf sular , deiyonize ve demineralize amaçlı sistem çözümleri sunmaktadır.Konusunda uzman kadrosu , teknik servis hizmetleri ile müşteri memnuniyeti sağlanır.Hizmet ve üretimde kalite ön plandadır.
Firmamız medikal sektöre yönelik hizmet çözümlerine odaklanmıştır. Özellikle diyaliz suları hazırlama sistemleri ve klor dezenfeksiyon sistemleri ile ilgili çalışmalara da ağırlık vermiştir . İçme-kullanma suyu , deniz suyu, havuz kimyasalları faaliyet konularımızdan birkaçıdır.
Teksu  en uygun arıtma çözümlerini sunmak için güçlü uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir . Sunacağımız çözümler teknik ve ekonomik olarak size özel olacaktır.Alacağınız ürün ve hizmet en yüksek kalitede , en düşük fiyat performansında olacaktır.İhtiyaçların doğru tespiti kurulacak sistemin kolay işletilmesi ve kontrol edilebilmesini sağlar.
Satış sonrası hizmeti, ticari kaygıya düşmeden en uygun teknoloji ve ekipman desteğiyle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.
FAALİYET ALANLARIMIZ İçme-kullanma suyu arıtma üniteleri Evsel ve ticari arıtma üniteleri Proses suları hazırlama üniteleri Gıda suları hazırlama üniteleri İçecek ve meşrubat sanayi üniteleri Tekstil Kozmetik Medikal Tarım sulamaları Elektronik TEKSU ARITMA  sistemleri ile ilgili tecrübelerini , ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler sunarak çözüm ortağınız olacaktır. Saygılarımızla, 
 

filtre kabı,kartuş filtre,hausing filtre kabı,tortu filtresi,blok karbon filtre,otomatik tortu filtr

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Teksu Arıtma Sistemleri Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir