02126150588

 

02126150588

ismetpasa mah kenar cad no 3

Hastane yatakları artık hastane dışında sağlık merkezleri, diyaliz merkezleri, huzur evleri gibi bir çok kurum ve evlerde kullanılmaktadır. Çok çeşitli hasta karyolası kataloğuna sahip olmamızın sebebi, her gelir düzeyine uygun fiyatlarla hitap ederek, insanların hasta yataklarını lüks bir dayanıklı tüketim malı olarak düşünmelerinin önüne geçmektir. Emek Hasta Yatakları firmasında, elektrik motorlu hasta yatakları çeşitlerinin felçli/yatalak hastaların günlük ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için lazımlıklı modelleri de satılık olarak bulunabilir.

Hastane Yatağı Nedir?

Web'de araştırırken, hastane yatakları ve evde bakımda kullanılan yataklar için değişik isimler olduğunu göreceksiniz. Hastane yatakları; ev tipi hasta yatakları,hasta karyolası, hasta yatağı, felçli yatağı, hastane karyolası, tıbbi yataklar, özürlü yatakları, elektrikli yataklar ve ayarlanabilir yataklar olarak da bilinirler. Metin boyunca bu isimlerden herhangi birine başvurabiliriz.

Hasta Yataklarına Genel Bakış

Hasta yatakları ayarlanabilir özellikte olup, genellikle düşmeyi önleyici yan korkulukları bulunur ve ortopedik desteğe ihtiyaç duyan engellilere veya kronik hastalara uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hem mesleki bakım ortamlarında (bakım evleri, hastaneler) hem de evde bakım evrelerinde (evde), bakım verenin hemşirelik kabiliyetlerini geliştirirken kullanıcının bakım ve hareketliliğine yardımcı olmak için kullanılırlar.

Bu bakım yatakları, yatağın döşendiği platformdan ismini alırlar. Çoğu hasta yatağı elektrikle çalıştırılır ve kullanıcının bacaklarında hareketi teşvik etmek için bir diz kırma ve kullanıcının bakıcının yardımı olmadan yatağa oturmasına olanak tanıyan bir arka / baş

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

ES Medikal Hastane Yatakları Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir