05349231906

Muratpaşa Mah. Sofular Cad.

Hasta Yatakları İmalat, Satış ve Uygun Fiyatlarla Hasta Yatağı Kiralama

İmalatını yaptığımız hasta karyolaları yüksek ağırlık kapasitesi ve dayanıklılığı ile birinci sınıf karyola konumunda bulunmaktadır. Biz, kilolu hastaları da düşünerek daha geniş, güvenli, konforlu hasta karyolası imalatı yapmaktayız. Uzun süre yatakta kalmak zorunda olan ve sürekli yatağa bağımlı yatalak hastalar için ideal olan hasta karyolalarının firmamızda 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, full abs, asansörlü, ahşap bazalı gibi modelleri ile imalatı yapılıp, sizlere uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Yatağa bağımlı (yatalak) hastaların bakıcıları ve kendileri için özel olarak tasarımı yapılan ürünler ile ev içinde yaşamı kolaylaştıracak diğer medikal ürünler firmamızda imal edilerek, mağazamız veya web sitemiz üzerinden online sipariş yöntemi ile kapıda nakit veya kredi kartı ödeme sistemleriyle satılmaktadır.
Haskar Medikal, medikal piyasasında hasta yatağı imalatı, hasta yatakları imalatı ve imalat fiyatlarından direk son kullanıcıya satış, teslimat ve kurulum hizmetini en profesyonel ve en mükemmel şekilde veren bir şirkettir. Bir çok model ve değişik çeşitleri olan hasta yatakları ve hasta karyolalarının firmamızda özenle ve ekonomik fiyatlarla üretimi yapılıp, sizlerinde değişik istekleri göz önünde bulundurularak hasta yatakları ve elektrikli hasta yatağı modelleri artırılmaktadır.

Tam otomatik elektrikli hasta yatakları

Evde bakım süreci geçiren hastalar için güvenlik ve konfor sağlamak amacıyla ürettiğimiz hasta yatağı modellerimizi iç piyasa ve yurt dışı medikal sektörde pazarlıyoruz. Haskar Hasta Yatağı Üretici firması 1996 yılından bu yana yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu hastanız içi

hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatağı, havalı hasta yatakları

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Haskar Medikal Hasta Yatakları Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir