+90 212 347 5554

 

+90 542 231 2802

Fulya Life Residence Merkez Mah. Prof. Dr. Bülent Tercan Sok. No:16

EuroZen Saç Ekim ve Estetik Merkezi, kuruluşu bünyesinde 12'si  plastik cerrahi, alanında uzman olan 19’u tam profesyonel saç ekim uzmanı ve 13’ü yardımcı hemşire olmak üzere toplamda 44 kişilik dev bir kadroya sahiptir. Doktor, hastane ve sağlık personeli konusunda titiz ve yasal sorumluluk bilinciyle hareket eden EuroZen Saç Ekim ve Estetik Merkezi; saç ekimi ve estetik alanında konusunda uzmanlaşmış doktorları ve deneyimli akademik kadrosuyla, tam teşekküllü hastane ortamında, donanımlı ameliyathaneleri ve en son teknoloji ürünü ekipmanları ile tam 16 yıldır İstanbul, Şişli'de hizmet vermektedir.

Saç ekimi konusunda Avrupa, Amerika ve Kanada'daki gelişmeleri takip ederek ve bu ülkelerde kendilerini ispatlamış olan kliniklerle bilgi alışverişi yaparak, Türkiye’nin saç ekimi alanında Dünya'da birinci sıralarda olması için durmadan çalışan ve bunu kendine misyon ve vizyon edinen EuroZen Saç Ekim ve Estetik Merkezi'nde tüm işlemler deneyimli; plastik cerrahi uzmanı ve profesyonel EuroZen ekibi tarafından steril bir hastane ortamında gerçekleştirilir. EuroZen ailesi, hastalarıyla tek tek görüşür, dinler ve isteklerini mutlaka göz önünde bulundurur. En iyi sonuca ulaşmak için hastalarını sağlıklı şekilde bilgilendirir. Karşılıklı olarak güven ve şeffaflığı benimser.

Hastalar EuroZen Saç Ekim ve Estetik Merkezi misafiridir. EuroZen tüm misafirlerini 5 yıldızlı son derece lüks otellerde misafir etmektedir. Yurt içi ve yurt dışından bizi tercih eden misafirlerini son model lüks vip araçlar ile havaalanı transferlerini sağlamaktadır. İşlemler tamamen hastanın konforu düşünülerek son derece üstün ve kaliteli şartlarda gerçekleştirilir. Has

saç ekimi,saç ekim,saç ektirme,saç ekim merkezi,saç ekim fiyatları,

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Eurozen Hair Transplant Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir