0212 221 2620

Gürsel Mah. Şevketpaşa Cad. No:20/2 Kağıthane İstanbul

S2000 Mutfak, 1982'den beri soğutma ve endüstriyel mutfak sektöründe yer alan, tecrübeli bir kuruluştur. Yıllardır modern tasarımlar ile işlevselliği bir arada sunan ürünler üretmektedir.
S2000 pasta teşhir dolabı üretiminde Türkiye lideridir. Pelit, Divan, Güdiva, Mado, Güllüoğlu, Liva gibi en kaliteli pastanelerin pasta dolaplarını üretmiştir. Özel tasarım soğuk teşhir üniteleri üretiminde güvenilir ortağınızdır.
Endüstriyel Mutfak projelerinde tasarımdan başlayarak montaja kadar anahtar teslim çalışmaktadır. Nusret, Papermoon, 29, Midpoint, Point Hotel, Sheraton, American Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi gibi Türkiye'nin önde gelen Restoran, steakhouse, otel, hastane, askeri birlik ve okulun mutfaklarını tamamlamıştır.
Her biri birer dünya markası olan Hobart Endüstriyel bulaşık makinesi, Rational Fırınlar, Santos Bar ekipmanları, Ugolini içecek makineleri, Neosystem bulaşık makineleri ve endüstriyel buzdolapları, Mareno pişirme ekipmanları, Brema buz makineleri ve Cimbali kahve makineleri satışı konusunda Türkiye'de en iyi fiyatları vermektedir.

endüstriyel mutfak, endüstriyel mutfak ekipmanları, endüstriyel buzdolabı,endüstriyel bulaşık makine

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

S2000 Mutfak Soğutma Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir